Квітка на камені

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » Де можна придбати сільськогосподарську техніку?


Де можна придбати сільськогосподарську техніку?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Де можна замовити трактор зумліон?

2

Я тобі можу порадити звернутися та придбати трактор зумліон ось тут . Трактор Zoomlion – це надійна китайська техніка, яка входити до ТОП-5 світових брендів спеціальної сільгосптехніки. За демократичної вартості він справляється з найскладнішими завданнями, невибагливий у обслуговуванні, з низьким споживанням палива та довговічний. Пропонуємо прочитати огляд трактора Зумліон – впевнені, його робочі параметри підходять вам на 100% і ви замислитеся про його покупку.

3

Доброго дня! А не підкажете де купити запчастини для оприскувачів? Бо сезон на носі, а він, як на зло, зламався.

4

У меня в прошлом году сломался насос на опрыскивателе, новы нашел в магазинеhttps://agrospray.in.ua/nasosy-dlya-sadovyh/ Магазин вас точно порадует отличным ассортиментом и хорошими ценами. Я сам уже пару раз обращался в этот магазин за деталями и могу сказать что таких качественных запчастей еще поискать, да и цена на них адекватная. Так что заходите  на сайт и смотрите каталог, думаю найдете все что вам нужно.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » Де можна придбати сільськогосподарську техніку?