Квітка на камені

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » Сиджу без роботи...


Сиджу без роботи...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Хочу знайти собі гарну роботу. Ви ким працюєте? Де подивитися вакансії?

2

Жевжик написал(а):

Хочу знайти собі гарну роботу. Ви ким працюєте? Де подивитися вакансії?

Як на мене то вже почало з"являтися дедалі більше пропозицій і вакансій різних. Шукати можна звернувшись до якоїсь конкретної компанії або на дошках оголошень. Ось наприклад шукають співробітників mayak.kiev.ua/vacancies якщо вам таке цікаво.

3

Я теж без роботи, але намагаюся якось заробити

4

У меня тоже была работа, но карантин, а потом война внесли коррективы в мою жизнь. Теперь я занимаюсь тем, что шью вещи на заказ.
Ранее это было моим хобби, а теперь способ заработать. Я рада, что в свое время научилась шить и купила себе швейную машинку. Благодаря этому я теперь могу заработать денег.
К тому же, я нашла хорошего продавца тканей - Текстиль Контакт, закупаю дешево у них материалы для шитья и поэтому по итогу мои работы стоят не так дорого и есть клиенты на них.

https://tk.ua/media/cache/img/news_thumb_list/uploads/images/q0N01es04_23a7QVvXzM8Q.jpeg

5

Вы не один

6

Я лише мрію про вакансію, та не знаю як краще і знайти

7

На цьому сайті ви знайдете зручний пошук роботи в галактика вакансії . На даний момент компанія  відкрита для нових талантів у сфері підтримки, розробки та маркетингу, якщо хоч один з варіантів вам підходить,  то тут все зрозуміло - не слід вагатися, а як скоріше подавайте свою заявку. Вже в майбутньому ви можете отримати роботу мрії.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » Сиджу без роботи...