Квітка на камені

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » курси програмування java


курси програмування java

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Наразі ми з сім'єю перемістилися у Львов. Я розумію, що нам конче потрібні гроші. але без навчання це не можливо. Шука. курси програмування, щоб потім мати класну роботу. Бажано, щоб у Львові. Дякую.

2

Жевжик написал(а):

Наразі ми з сім'єю перемістилися у Львов. Я розумію, що нам конче потрібні гроші. але без навчання це не можливо. Шука. курси програмування, щоб потім мати класну роботу. Бажано, щоб у Львові. Дякую.

Якщо у вас є хист до програмування, можна здобути освіту розробника прогаміста на базі академіїї LOGOS, що у Львові. Навчання займе десь півроку, але куратори будуть завжди поруч та після навчання обов'язково працевлаштують. Ці курси програмування java дуже потужні. За 220 годин навчання ви пройдете весь курс, почнеться з самих основ, а потім буде докладно зупинятися на кожному розділі програмування java.
Я пройшов ці курси десь рік тому і вже має роботу в одній іноземній фірмі, а зарплатня складає вже більше 1000 баксів.

3

Подскажите школы программирования для детей?

4

Сейчас довольно поулярные школы программирования для детей https://excklusiveit.com выпускники которых успешно конкурируют с бывалыми айтишниками. Информация, выдаваемая на курсах, постоянно обновляется. Дети проходят обучение  по зуму в удобное для них время. Несколько месяцев - и ребенок уже успешно запускает собственноручно созданную простенькую игру, к примеру.

5

Мне нужны курсы по ux дизайну, кто подскажет хорошие?

6

Юбзя написал(а):

Мне нужны курсы по ux дизайну, кто подскажет хорошие?

Сейчас данное направление популярно, но далеко не все курсы могут похвастаться тем, что хорошо учат!    Я в школе DAN-IT проходила  курсы по ux дизайну https://dan-it.com.ua/program/kiev/uiux-design/  по ссылке можно  ознакомиться с информацией. Есть возможность записаться на консультацию и получить личный план развития. Действительно дают знания ,рассказывают крутые фишки.

7

Скажіть, будь ласка, де варто розглядати можливості для пошуку роботи? Важко визначитися, куди краще направити свої зусилля і час. Може, ви знаєте якісь цікаві ресурси або порадите, де розшукати гарні вакансії?

8

Для того, щоб знайти ідеальну роботу, варто звернути увагу на вакансії компанії галактика . Ця компанія відома своєю інноваційністю та високими стандартами. На їхньому веб-ресурсі ви знайдете різноманітні вакансії в сферах ІТ, розробки програмного забезпечення, дизайну та багатьох інших. Що найголовніше, Галактика завжди шукає талановитих і амбіційних співробітників, які готові приєднатися до їхньої команди. Так що, якщо вас цікавлять перспективні можливості кар'єрного росту, не гайте часу і зверніть увагу на вакансії компанії Галактика.


Вы здесь » Квітка на камені » всім сюди » курси програмування java